Obiekt noclegowy

Pléneuf-Val-André

Pléneuf-Val-André, Francja4,8(62 opinie)Ocena buiigo: 8,5
8,5Znakomity

Najważniejsze zalety

  • Bardzo dobrze ocenianyOcena 4,8 na 5 w Mapach Google

Ocena buiigo

Znakomity

8,5/10

  • Ocena gości9,1
  • Liczba opinii5,5
  • Lokalizacja9,6

Ocena wyliczona przez buiigo na podstawie ocen z Map Google, liczby opinii, ceny na tle średniej w mieście i odległości od centrum. To nie jest opinia gości. Jak ją liczymy

Oceny

4,8na 5 · 62 opinie

Oceniany lepiej niż 56% obiektów w mieście: Pléneuf-Val-André

Oceny z Map Google. Jak to działa

Informacje

Rodzaj noclegu
Obiekt noclegowy
Adres
6 Rue du Pré du Verger
Lokalizacja
Pléneuf-Val-André, Bretania, Francja
Średnia cena (miasto: Pléneuf-Val-André)
96 € za noc

Lokalizacja

6 Rue du Pré du Verger, Pléneuf-Val-André

Wyznacz trasę

W pobliżu

Co robić: Pléneuf-Val-André

Wycieczki, bilety i wyjazdy, które uzupełnią podróż.

Atrakcje zewnętrznego partnera, który może używać własnych plików cookie. To linki afiliacyjne: jeśli zarezerwujesz, możemy otrzymać prowizję bez kosztów dla Ciebie. Polityka cookies

Noclegi w pobliżu

Pléneuf-Val-André: zobacz wszystkie noclegi →

Cena zależna od terminu

Sprawdź cenę